Rajoitustoimet jatkuvat ainakin 14.4. saakka

Rakkaat oppilaamme ja oppilaiden huoltajat,

Viranomaiset ovat pidentäneet nykyisten rajoitustoimien voimassaoloaikaa ainakin 11.4. saakka. Näin ollen vuonna 2008 syntyneet ja sitä nuoremmat oppilaat voivat edelleen jatkaa lähiopetuksessa maaliskuun alusta saakka voimassa olleen poikkeusaikatalun mukaisesti. Yli 13-vuotiaiden ja aikuisten tunnit ovat tauolla ja niiden tilalle tarjoamme monipuolisen valikoiman Zoom-etätunteja sekä StepUp Onlinen kattavan tanssinopetusvideovalikoiman. Lisäksi lähes kaikki junioreiden (10-15 v.) tunnit toteutetaan hybridi-tunteina, joten ne oppilaat, jotka eivät voi osallistua lähiopetukseen, voivat kuitenkin osallistua tunnille etäyhteyden kautta. Lue lisää hybridi-tunneista ››

Jos haluat osallistua Zoom-etätunneille, hybridi-tunnille tai käyttää olemassa olevia lippujasi StepUp Onlinen maksullisilla tunneilla, olethan yhteydessä toimistoomme osoitteeseen school@stepup.fi.

Kausimaksuhyvitykset kevaan 2021 koronatauon vuoksi

Toivomme, että kaikki jaksavat vielä noudattaa ohjeita ja rajoituksia, niin tilanne jossain vaiheessa varmasti helpottaa!

Tanssiterveisin

StepUp School

Aikataulu 15.3. – 14.4.2021

Aikataulu Tapanila 1.3. – 14.4.2021