Vielä ehdit mukaan näille loppukauden tunneille!

Oppilasnäytösharjoitukset ovat alkaneet, emmekä enää tässä vaiheessa kautta suosittele harrastuksen aloittamista niillä tunneilla, jotka ovat mukana oppilasnäytöksissä. Osa ryhmistä ei kuitenkaan esiinny oppilasnäytöksissä, joten niille voit hyvin tulla mukaan vielä marras-joulukuussakin. Huomioithan kuitenkin tunnin tason. Syyskauden viimeiset tunnit pidetään perjantaina 14.12.

Vielä ehdit mukaan näille loppukauden tunneille:

Maanantai, Helsinki

11.30 – 12.30 Power Core Pilates 16+ Pekka
13.00 – 14.00 Happy Hour 60+ alkeet  Marco
17.00 – 18.15 Broadway Jazz 16+ keskitaso  Marco
18.15 – 19.15 Happy Hour 30+ alkeet Marco
19.00 – 20.00 Lattiatekniikka avoin taso Minna
19.00 – 20.00 Show Jazz 16+ keskitaso Sanna
19.15 – 20.45 Broadway Jazz 16+ edistyneet Marco
19.30 – 20.30 Contemporary Jazz 16+ alkeet Jessica
20.00 – 21.00 Nykytanssi 30+ alkeet Minna
20.00 – 21.00 Lyrical Jazz 16+ keskitaso Sanna
20.30 – 21.30 Contemporary Jazz 16+ keskitaso Jessica
20.45 – 22.00 Power Stretch 16+ Marco

Maanantai, Espoo

18.30 – 19.30 Easy Latin 30+ alkeet Katri Mä
19.00 – 20.30 Show Jazz 30+ keskitaso Mindy
19.15 – 20.30 Commercial 16+ keskitaso Sebastian W.
19.30 – 20.30 Latino Show alkeisjatko Katri Mä
20.30 – 21.30 Commercial 30+ alkeet Sebastian W.
20.30 – 21.30 Latino Show 16+ keskitaso Katri Mä

Maanantai, Vantaa

18.15 – 19.00 Latino Show 30+ alkeet Juha
19.00 – 20.00 Latino Show 30+ keskitaso Juha

Tiistai, Helsinki

17.00 – 17.45 Floor Barre 16+ alkeet Fatima
17.15 – 18.00 Easy Latin 30+ alkeet Marko
17.30 – 19.00 Contemporary Jazz 30+ keskitaso Jari
18.00 – 19.00 Latino Show 30+ alkeisjatko Marko
19.00 – 20.00 Lyrical Jazz 16+ alkeet Jari
19.00 – 20.00 Latino Show 30+ keskitaso Marko
19.00 – 20.15 Baletti 16+ alkeet Fatima
20.00 – 21.30 Contemporary Jazz 16+ edistyneet Jari
20.15 – 21.30 Syvävenyttely 16+ Fatima
20.15 – 21.30 Street 16+ keskitaso Pasi

Tiistai, Espoo

18.15 – 19.15 Happy Hour 30+ alkeet Marco
19.00 – 20.00 Street 30+ alkeet Sarppa
19.15 – 20.15 Show Jazz 16+ alkeet Nora
19.15 – 20.30 Broadway Jazz 16+ keskitaso Marco
20.00 – 21.00 Contemporary Jazz 16+ keskitaso Sarppa
20.15 – 21.15 Commercial Heels 16+ avoin taso Nora
20.30 – 21.45 Power Stretch 16+ Marco

Tiistai, Vantaa

20.00 – 21.00 Commercial 16+ keskitaso Veera

Keskiviikko, Helsinki

18.00 – 19.00 Broadway Jazz 16+ alkeet Marco
18.30 – 19.30 Street keskitaso Maria
19.00 – 20.15 Power Stretch 16+ Marco
19.15 – 20.15 Commercial 16+ alkeet Sebastian W.
20.15 – 21.15 Lyrical Jazz 30+ keskitaso Sanni
20.15 – 21.15 Lyrical Jazz 30+ keskitaso Sanni
20.25 – 21.40 Commercial 16+ keskitaso Sebastian W.

Keskiviikko, Espoo

17.30 – 18.30 Show Jazz 30+ alkeet Mindy
17.45 – 19.00 Baletti 16+ alkeet Fatima
19.00 – 20.15 Baletti 30+ alkeet Fatima
20.00 – 21.00 Street 30+ alkeet Heikki
20.00 – 21.30 Contemporary Jazz 16+ edistyneet Mindy Drop-In
20.15 – 21.15 Show Jazz 16+ keskitaso Netta
20.15 – 21.30 Syvävenyttely 16+ Fatima

Keskiviikko, Vantaa

20.00–21.00 Show aikuiset 30+ alkeet Sarppa

Torstai, Helsinki

10.00 – 11.00 Easy Latin 60+ alkeet Pekka
17.00 – 18.00 Show Jazz 16+ alkeet Nora
18.00 – 19.00 Show Jazz 30+ alkeet Mindy
18.00 – 19.00 Street 16+ alkeet Nora
18.30 – 19.30 Locking keskitaso Teemu
19.00 – 20.30 Show Jazz 30+ keskitaso Mindy
19.00 – 20.30 Show Jazz 16+ edistyneet Nora  Drop-In
19.30 – 20.30 Street 30+ alkeet Heikki
20.00 – 21.15 Baletti 16+ alkeet Fatima
20.30 – 21.30 Voguing avoin taso Heikki
20.30 – 21.30 Dancehall Fuusio avoin taso Nora
20.30 – 21.45 Contemporary Jazz 16+ edistyneet Mindy Drop-In

Torstai, Espoo

18.00 – 19.00 Commercial 16+ alkeet Sebastian W.
18.15 – 19.30 Contemporary Jazz 30+ keskitaso Jari
19.00 – 20.00 Street 16+ alkeet Emmi
19.00 – 20.00 Hip Hop Happy Hour 30+ alkeet Ville
19.30 – 20.30 Contemporary Jazz 16+ keskitaso Jari Drop-In
20.00 – 21.00 Street 30+ keskitaso Ville
20.30 – 21.30 Lyrical Jazz 16+ keskitaso Jari

Torstai, Vantaa

19.00 – 19.45 Easy Street Dance 30+ alkeet Nikolas
19.45 – 20.45 Sweat & Dance 30+ alkeet Pekka

Perjantai, Helsinki

17.00 – 18.00 Contemporary Jazz 16+ keskitaso Jari Drop-In
17.00 – 18.00 Street 30+ alkeet Sarppa
17.15 – 18.15 Commercial 16+ alkeet Nora
18.00 – 19.00 Lyrical Jazz 16+ keskitaso Jari
18.00 – 19.00 Street 13–15 v. keskitaso Katri Mi
18.00 – 19.00 Show Jazz 30+ alkeet Sarppa
19.00 – 20.00 Nykytanssi 16+ keskitaso Jari
19.00 – 20.00 Contemporary Jazz 16+ avoin taso Sarppa
20.00 – 21.15 Street 16+ keskitaso Katri Mi

Perjantai, Espoo

17.00 – 18.00 Sweat & Dance 30+ alkeet Pekka
17.15 – 18.15 Commercial keskitaso Jasmin
18.00 – 18.45 Easy Latin 30+ alkeet Pekka
18.15 – 19.15 Disco 16+ keskitaso Jasmin

Lauantai, Helsinki

11.30 – 12.30 Street 10–15 v. alkeet Lasse
13.00 – 14.00 Baletti 30+ alkeet Tuomas
13.30 – 14.30 Street 13–15 v. keskitaso Lasse
14.00 – 15.00 Steppi alkeet Teemu
15.00 – 16.15 Steppi keskitaso Teemu
15.30 – 16.45 Commercial 16+ keskitaso Melisa
15.45 – 17.00 Contemporary Jazz keskitaso Aura Drop-In

Sunnuntai, Helsinki

17.00 – 18.00 Commercial 16+ alkeet Sebastian V.
18.00 – 19.30 Commercial 16+ keskitaso Sebastian V.
18.00 – 19.30 Lyrical Jazz 30+ keskitaso Jari
19.30 – 20.45 Stretching Jari

Sunnuntai, Espoo

17.00 – 18.00 Jumps & Turns avoin taso Sanni
18.00 – 19.00 Lyrical Jazz 30+ keskitaso Sanni