Vielä ehdit mukaan näille loppukauden tunneille!

Oppilasnäytösharjoitukset ovat alkaneet, emmekä enää tässä vaiheessa kautta suosittele harrastuksen aloittamista niillä tunneilla, jotka ovat mukana oppilasnäytöksissä. Osa ryhmistä ei kuitenkaan esiinny oppilasnäytöksissä, joten niille voit hyvin tulla mukaan vielä marras-joulukuussakin. Huomioithan kuitenkin tunnin tason. Balettituntien osalta suosittelemme aloittamista vasta kevätkauden alussa. Syyskauden viimeiset tunnit pidetään perjantaina 13.12.

Vielä ehdit mukaan näille loppukauden tunneille:

Maanantai, Helsinki

11.30 – 12.30 Power Core Pilates 16+ H1 Pekka
13.00 – 14.00 Happy Hour 60+ alkeet J1 Marco
17.00 – 18.15 Broadway Jazz 16+ keskitaso J2 Marco
18.15 – 19.15 Happy Hour 30+ alkeet J1 Marco
18.45 – 19.45 Show Jazz 16+ keskitaso J1 Sanna
19.15 – 20.45 Broadway Jazz 16+ edistyneet A2 Marco
19.30 – 20.30 Nykytanssi 16+ avoin taso J1 Jessica
19.30 – 20.30 Show Jazz 16+ alkeet J1 Sarppa
19.45 – 20.45 Lyrical Jazz 16+ keskitaso J1 Sanna
20.00 – 21.15 Street 16+ keskitaso/edistyneet J2 Katri Mi
20.30 – 21.30 Improvisaatio 16+ keskitaso J1 Jessica
20.30 – 21.30 Show Jazz 30+ keskitaso J1 Sarppa
20.45 – 22.00 Power Stretch 16+ J2 Marco

Maanantai, Espoo

16.15 – 17.15 Contemporary Jazz 13–15 v. keskitaso J1 Minna
17.15 – 18.45 Lattiatekniikka ja akrob. avoin taso A2 Minna
17.30 – 18.30 Show Jazz 30+ alkeet J1 Mindy
18.00 – 19.00 Street 16+ keskitaso J1 Lasse
19.45 – 21.00 Show Jazz 30+ alkeisjatko J2 Mindy
20.00 – 21.00 Street 30+ alkeet J1 Lasse

Maanantai, Vantaa

17.00 – 17.45 Show 7–9 v. L1 Juha
17.45 – 18.30 Show 3–4 v. L1 Juha
18.30 – 19.30 Latino Show 30+ alkeet J1 Juha
19.30 – 20.30 Latino Show 30+ keskitaso J1 Juha

Tiistai, Helsinki

17.00 – 17.45 Floor Barre 16+ avoin taso L1 Fatima
17.30 – 19.00 Contemporary Jazz 30+ keskitaso A2 Jari
18.00 – 18.45 Easy Latin 30+ alkeet L1 Marko
18.45 – 19.45 Latino Show 30+ alkeisjatko J1 Marko
19.00 – 20.00 Lyrical Jazz 16+ alkeet J1 Jari
19.45 – 20.45 Commercial 16+ keskitaso J1 Jasmin
19.45 – 20.45 Latino Show 30+ keskitaso J1 Marko
20.00 – 21.30 Contemporary Jazz 16+ edistyneet A2 Jari
20.00 – 21.30 Street 16+ keskitaso A2 Lasse
20.15 – 21.15 Kehonhuolto 16+ J1 Fatima
20.45 – 21.45 Commercial Heels 16+ keskitaso J1 Jasmin

Tiistai, Espoo

17.30 – 18.30 Commercial alkeet J1 Nora
18.00 – 19.00 Happy Hour 30+ alkeet J1 Marco
18.30 – 19.30 Commercial Heels 16+ alkeet J1 Nora
18.30 – 19.30 Contemporary Jazz 16+ keskitaso J1 Sarppa
19.00 – 20.15 Broadway Jazz 16+ keskitaso J2 Marco
19.30 – 20.30 Show Jazz 16+ alkeet J1 Sarppa
19.30 – 20.30 Commercial 16+ keskitaso J1 Nora
20.15 – 21.30 Power Stretch 16+ J2 Marco
20.30 – 21.30 Commercial Heels 16+ keskitaso J1 Nora

Keskiviikko, Helsinki

17.00 – 18.00 Commercial 16+ alkeet J1 Sebu
18.00 – 19.00 Commercial 30+ alkeet J1 Sebu
18.30 – 19.45 Broadway Jazz 16+ alkeet J2 Marco
19.00 – 20.00 Commercial 16+ keskitaso J1 Sebu
19.45 – 21.00 Lyrical Jazz 30+ keskitaso J2 Sanni
19.45 – 21.00 Power Stretch 16+ J2 Marco
20.00 – 21.00 Street 30+ keskitaso J1 Katri

Keskiviikko, Espoo

17.00 – 18.00 Show Jazz 30+ alkeet J1 Mindy
18.00 – 19.15 Show Jazz 30+ keskitaso J2 Mindy
19.30 – 20.30 Street 30+ alkeet J1 Heikki
20.00 – 21.15 Syvävenyttely 16+ J2 Fatima
20.15 – 21.30 Contemporary Jazz 16+ keskitaso J2 Mindy

Keskiviikko, Vantaa

19.00 – 20.00 Show Jazz 30+ alkeet J1 Sarppa
20.00 – 21.00 Show Jazz 30+ keskitaso J1 Sarppa

Torstai, Helsinki

18.00 – 19.00 Show Jazz 30+ alkeet J1 Mindy
18.00 – 19.00 Street 16+ alkeet J1 Nora
18.15 – 19.15 Locking avoin taso J1 Teemu
19.00 – 20.00 Commercial 16+ keskitaso J1 Nora
19.00 – 20.15 Show Jazz 30+ keskitaso J2 Mindy
19.30 – 20.30 Street 30+ alkeet J1 Heikki
20.00 – 21.00 Dancehall Fuusio avoin taso J1 Nora
20.15 – 21.45 Contemporary Jazz 16+ edistyneet A2 Mindy
20.15 – 21.45 Street 16+ keskitaso A2 Akim
20.30 – 21.30 Voguing avoin taso J1 Heikki

Torstai, Espoo

15.15 – 16.15 Commercial 10–15 v. alkeet J1 Jasmir
18.00 – 19.00 Lyrical Jazz 16+ alkeet J1 Jari
19.00 – 20.00 Hip Hop Happy Hour 30+ alkeet J1 Ville
19.00 – 20.00 Lyrical Jazz 16+ keskitaso J1 Jari
19.00 – 20.00 Street 16+ alkeet J1 Emmi
20.00 – 21.00 Street 30+ keskitaso J1 Ville
20.00 – 21.15 Contemporary Jazz 16+ keskitaso J2 Noora
20.00 – 21.15 Contemporary Jazz 30+ keskitaso J2 Jari

Torstai, Vantaa

19.00 – 20.00 Street 30+ alkeet J1 Hanna
20.00 – 21.00 Street 30+ keskitaso J1 Hanna

Perjantai, Helsinki

17.00 – 18.00 Contemporary Jazz 16+ keskitaso J1 Jari
17.15 – 18.15 Commercial alkeet J1 Nora
17.30 – 18.30 Waacking 30+ alkeet J1 Katri
18.00 – 19.15 Lyrical Jazz 16+ keskitaso J2 Jari
18.15 – 19.15 Commercial Heels 16+ alkeet J1 Nora
18.30 – 19.30 Street 30+ alkeet J1 Sarppa
19.15 – 20.30 Nykytanssi 16+ keskitaso J2 Jari
19.15 – 20.30 Commercial 16+ edistyneet J2 Nora
19.30 – 20.30 Waacking 16+ avoin taso J1 Katri
20.30 – 21.30 Commercial Heels 16+ keskitaso J1 Nora
20.30 – 21.45 Street 16+ keskitaso J2 Katri

Perjantai, Espoo

17.00 – 18.00 Sweat & Dance 30+ alkeet J1 Pekka
18.00 – 19.00 Commercial 16+ alkeet J1 Sebu
19.00 – 20.00 Commercial 16+ keskitaso J1 Sebu

Lauantai, Helsinki

13.00 – 14.00 Street 16+ keskitaso J1 Jasmir
13.30 – 14.45 Steppi alkeet/alkeisjatko J2 Teemu
14.00 – 15.00 Commercial 16+ keskitaso J1 Veeti
14.15 – 15.30 Contemporary Jazz 13+ edistyneet J2 Aura
15.45 – 16.45 Jumps & Turns avoin taso J1 Fatima

Lauantai, Vantaa

12.30 – 13.30 Contemporary Jazz 13+ alkeet J1 Silja

Sunnuntai, Helsinki

17.15 – 18.45 Lyrical Jazz 30+ keskitaso A2 Jari
17.30 – 18.30 Commercial 16+ alkeet J1 Sebu
18.30 – 20.00 Commercial 16+ edistyneet A2 Sebu
18.45 – 20.00 Stretching J2 Jari
20.00 – 21.00 Commercial Heels 16+ keskitaso J1 Sebu

Sunnuntai, Espoo

16.30 – 17.30 Contemporary Jazz 13+ keskitaso/edistyneet J1 Laura
18.30 – 19.30 Lyrical Jazz 30+ keskitaso J1 Laura